Moti sot do të përkeqësohet

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Moti sot do të përkeqësohet

Pritet një përkeqësim i lehtë i kushteve të motit.

Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësirash në të gjithë territorin.

Advertisement

Në zonën e jugut parashikohen reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët dhe lokalisht do të jenë në formën e shtrëngatave dhe stuhive afatshkurtër.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy