Rama mahnitet nga hoteli në Korçë: Me një restorant panoramik mbi qendrën e qytetit. Varja Nusretit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kreu i qeverise arrin qe dhe sulmet me te forta ndaj tij nga ana e opozites, t’i ktheje ne batuta dhe auto-batuta dhe t’jua zeroje efektin.

Keshtu ka ndodhur dhe diten e sotme ne qytetin e “Serenatave”!

Kryeministri Edi Rama sot ka vizituar qytetin e Korçës, dhe me sa duket aty ku ka vendosur të kalojë edhe mbrëmjen.

Në llogarinë e tij në Instagram kreu i qeverise ka postuar një foto të hotelit “In Gallery”, nga i cili ka mbetur me te vertete i mahnitur.

Advertisement

Ramës me sa duket i ka pëlqyer shume pamja panoramike nga restoranti i hotelit, teksa shkruan se është më i mirë edhe se “Nusreti”.

“IN Gallery” një nga hotelet e rinj të Korçës, me një restorant panoramik mbi qendrën e qytetit e përreth (varja Nusretit)”, shkruan Rama.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy