Reshjet na shoqërojnë edhe këtë të martë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, dita do të vijojë me motin kryesisht të vranët dhe reshje shiu të herëpashershme me intensitet të dobët.

Por nga orët e mesditës deri ato të pasdites reshjet do të jenë me intensitet mesatar në formën e rrebesheve.

Advertisement

Temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy