Stresi viziton Brilant Martinajn në varreza, mesazhi prekës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Stresi viziton Brilant Martinajn në varreza, mesazhi prekës

Stresi ka vizituar në varreza mikun e tij, Brilant Martinaj.

Martinaj u vra më 17 korrik në mbikalimin e Fushë-Krujës bashkë me dy miqtë e tij, Diklen Vatën dhe Besmir Hoxhën.

Advertisement

“M’ka marrë malli aq shumë sa vetëm ti e di se sa vllai im i vogël”,-shkruan Stresi, ndërsa në foto duket se është i përlotur tek varri i mikut të tij.

Pas vdekjes së Brilant Martinajt, Stresi ndaloi koncertet e tij, duke u shprehur se i ishte thyer zemra nga vrasja e shokut, ndërsa hera herës ndante pamje dhe foto të tij.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy