WhatsApp jashtë shërbimit/ Përdoruesit nuk mund të marrin dhe dërgojnë mesazhe

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aplikacioni WhatsApp është jashtë shërbimit.

 

Përdoruesit nuk mund të marrin apo dërgojnë mesazhe.

 

Advertisement

Ky aplikacion ka rënë që prej mëngjesit të sotëm.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy