119 kg kokainë në arkat me banane, ende asnjë i arrestuar

Pinterest LinkedIn Tumblr +
119 kg kokainë në arkat me banane, ende asnjë i arrestuar

Prokuroria ka bere nje sere veprimesh hetimore ne lidhje me 119 kg kokaine te kapur ne kontejneret e bananeve Bana King
Jane sekuestruar dokumente dhe kamera te skanerit. Jane marrë dy persona, por ende nuk jane arrestuar. Po verifikohen te gjitha faktet e mbledhura dhe me pas nese do kete prova do arresrohen. Ne polici jane shoqeruar 9 persona qe jane marre ne pyetje ne lidhje me skandalin, por ende nuk ka te arrestuar per momentin.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy