59 vjeçari bie nga pema dhe gjen vdekjen

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një 59 vjecar ka gjetur vdekjen duke punuar.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Lezhë.

Viktima ishte duke punuar në një biznes të pemeve decorative.

Ai ka rënë nga pema duke gjetur vdekjen.

Advertisement

Më datën 19.05.2021, rreth orës 12:00 ,jemi njoftuar nga urgjenca e spitalit Rajonal Lezhë për një shtetas që ka arritur pa shenja jetë.

Advertisement

Nga veprimet hetimore të kryera nga shërbimet e Policisë rezultoi së shtetasi I.T.,59 vjeç, banues në Lezhë, i cili punonte në një sërë pemesh dekorative,dyshohet se  ka rënë nga pema duke gjetur vdekjen.

Grupi hetimor në vendngjarje punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy