Bëni Like Struga.info në Facebook


61-vjeçari në Tiranë tenton të vrasë veten/ Pret damarët e dorës, niset me urgjencë në spital

Pinterest LinkedIn Tumblr +
61-vjeçari në Tiranë tenton të vrasë veten/ Pret damarët e dorës, niset me urgjencë në spital

Një 61-vjeçar me iniciale B.Sh ka tentuar të vrasë veten.

 

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Babrroit, rreth orës 17:15 minuta, ku 61-vjeçari ka prerë damarët e dorës.

 

Advertisement

Ai është nisur menjëherë në spital dhe aktualisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

 

Kamzë/Informacion paraprak

 

Advertisement

Më datë 24.01.2023, rreth orës 17:15, në Babrru, në banesë, shtetasi B. Sh., 61 vjeç, ka tentuar të presë damarët e dorës. Aktualisht ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy