80-vjeçarja gjendet pajetë në banesën e saj në Fier

Pinterest LinkedIn Tumblr +
80-vjeçarja gjendet pajetë në banesën e saj në Fier

Një e moshuar 80- vjeçare ështe gjetur pa ndjenja mbremjen e sotme, ne banesen e saj ne nje pallat 2- katesh ne lagjen” 29- Nentori” ne Fier.

 

Te alarmuar fqinjet te cilet nuk po mundnin te kontaktonin me te prej dy ditesh , kane njoftuar policine. Ne vendngjarje kane mberritur menjehere uniformat blu, sherbimi zjarrfikes dhe nje ambulance.

 

Advertisement

Pasi kane hapur me force deren , zjarrfikesit kane gjetur pa ndjenja te moshuaren, ne gjendje te rende shendetesore nderkohe qe ambulanca e ka transportuar drejt Spitalit Rajonal te Fierit, ku ndodhet nen kujdesin e mjekeve.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy