Adoleshenti në Vlorë godet me thikë 14-vjeçarin pas një konflikti të çastit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Adoleshenti në Vlorë godet me thikë 14-vjeçarin pas një konflikti të çastit

Një adoleshet 16-vjeç është proceduar penalisht nga policia e Vlorës.

Sipas uniformave blu, pas një konflikti të çastit, ai ka goditur me thikë një 14-vjeçar.

Komisariati i Policisë Vlorë referoi materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për një shtetas 16 vjeç, pasi dyshohet se gjatë një konflikti për motive të dobëta, ka dëmtuar me mjet prerës (thikë), një 14-vjeçar”, njofton policia./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy