Aksident i rëndë në Lezhë/ Ambulanca del nga rruga, plagosen katër persona

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident i rëndë në Lezhë/ Ambulanca del nga rruga, plagosen katër persona

Katër persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti në fshatin Markatomaj në Lezhë.

 

 

Një ambulancë ka dalë nga rruge duke përfunduar e përmbysur në një arë.

Advertisement

 

 

Nga aksidenti kanë mbetur të plagosur pacientë dhe staf mjekësor.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy