Aksident i rëndë në Vlorë, automjeti përmbyset në mes të rrugës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident i rëndë në Vlorë, automjeti përmbyset në mes të rrugës

Një aksident është regjistruar në rrugën e Lumit të Vlorës.

Nga të dhënat e para raportohet se një automjet  ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, duke u kthyer përmbysur. Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia bashkë me grupin hetimor, ku po punohet për zbardhjen e rrethanave./vizionplus.tv/

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy