Bëni Like Struga.info në Facebook


Aksident i trefishtë në Lezhë/ Plagoset shoferi, transportohet në spital

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident i trefishtë në Lezhë/ Plagoset shoferi, transportohet në spital

Një aksident i trefishtë është regjistruar ditën e sotme  në Lezhë.

 

 

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Gurra”, ndërsa nga përplasja e tre automjeteve që drejtoheshin nga Valentin Doda, Sebastian Pervathi dhe Bardhok Marku, ky i fundit ka mbetur i plagosur.

Advertisement

 

 

Marku është dërguar menjëherë në spital, ku mësohet se është jashtë rrezikut për jetën.

 

Advertisement

Lezhë / Informacion paraprak

 

Në lagjen “Gurra” në qytet Lezhë, janë përplasur 3 automjete.

 

Advertisement

Si pasojë është dëmtuar drejtuesi  i njërit prej automjeteve shtetasi B. M. i cili ndodhet në spital për ndihmë mjekësore, jashtë rrezikut për jetën.

 

Grupi hetimor në vendngjarje vazhdon veprimet procedurale për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy