Aksident në aksin Lezhë-Laç/ Plagoset 24 vjeçari

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident në aksin Lezhë-Laç/ Plagoset 24 vjeçari

Një aksident rrugor a ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Lezhë-Laç, pranë kryqëzimit të Shënkollit.

 

Policia bën me dije se rreth orës 21:00, në aksin rrugor Lezhë – Tiranë, në vendin e quajtur ” Kryqëzimi i Zejmenit”,  janë përplasur dy automjete të drejtuar nga shtetasi M.G. 24 vjeç, banues në Mirditë dhe shtetasja M.Sh. banuese në Tiranë.

 

Advertisement

Për pasojë është lënduar vetëm shtetasi M.G. i cili ndodhet për mjekim në Spitalin Rajonal Lezhë.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po kryen veprimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy