Aksident në aksin Lushnjë-Fier, 30-vjeçari përplaset me barrierën e betonit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident në aksin Lushnjë-Fier, 30-vjeçari përplaset me barrierën e betonit

Një aksident është regjistruar në bypassin e autostradës Lushnjë-Fier. Mësohet se drejtuesi i motoçikletës është përplasur me barrierën e betonit.

 

Si pasojë ai ka marrë dëmtime të shumta dhe po merr ndihmë mjekësore në spitalin e Lushnjës.

 

Advertisement

Dyshohet se 30-vjeçari ishte në gjendje të dehur në momentin e aksidentit.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy