Aksident në aksin Thumanë-Fushë Krujë/ Fuoristrada përplaset me fugonin e mallrave, tre të plagosur

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident në aksin Thumanë-Fushë Krujë/ Fuoristrada përplaset me fugonin e mallrave, tre të plagosur

Një aksident automobilistik u regjistrua mëngjesin e kësaj të hëne në afërsi të fshatit Devren, në aksin e rrugës Thumanë-Fushë Krujë.

Paraprakisht mësohet se një fuoristradë është përplasur me një furgon mallrash.

Advertisement

Për pasojë, të lënduar kanë mbetur tre persona, të cilët janë transportuar për në spitalin e Traumës.

Shkak i këtij aksidenti dyshohet të jetë shpejtësia e lartë dhe parakalimi i gabuar.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy