Aksident në Bulqizë, një automjet përplaset me zetorin tek ura e Drinit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident në Bulqizë, një automjet përplaset me zetorin tek ura e Drinit

Një aksident ka ndodhur mbremjen e kesaj te shtune në Gjoricë të Bulqizës.

 

Një automjet veturë është përplasur me një mjet tip agregat në vendin e quajtur ura e Drinit, pjesë e rrugës së Arbrit.

 

Advertisement

Paraprakisht mësohet se dy drejtuesit e mjeteve janë plagosur dhe jane dërguar në spital……

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy