Aksident në Bulqizë/ Plagoset rëndë drejtuesi i mjetit, niset drejt Tiranës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident në Bulqizë/ Plagoset rëndë drejtuesi i mjetit, niset drejt Tiranës

Një aksident është regjistruar në Bulqizë këtë të mërkurë.Drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Raportohet se shoferi ka marrë dëmtime të shumta dhe pritet të dëgohet me helikopter drejt Tiranës për ndihmë mjekësore më të specializuar.

 

Ende nuk dihen shkaqet e plota të aksidentit. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy