Aksident në Laç/ Plagosen dy persona, dërgohen me urgjencë në spitalin e Traumës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident në Laç/ Plagosen dy persona, dërgohen me urgjencë në spitalin e Traumës

Një aksident automobilistik është shënuar në mbikalimin e Patokut, në aksin Laç-autostradë.

 

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, ndërsa janë plagosyr dy persona.

 

Advertisement

Të plagosurit janë dërguar me urgjencë për ndihmë mjekësore në spitalin e Traumës në Tiranë.

 

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe policia e qarkullimit për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy