Aksident në Lushnje/ Dy Audi-t përplasen me një kamionçinë, plagosen shoferët

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident në Lushnje/ Dy Audi-t përplasen me një kamionçinë, plagosen shoferët

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qendër të Fier- Sheganit në Lushnje.

 

Dy automjete tip ”Audi “ me targa italiane dhe një kamionçinë transporti janë përplasur me njëra- tjetrën rreth orës 5:30 .

 

Advertisement

Si pasoje e përplasjes të dy drejtuesit e automjeteve janë dëmtuar dhe janë transportuar në spital ku po marrin ndihmë mjekësore.

 

Paraprakisht dyshohet se shkak i përplasjes është bërë mosdhënia e përparësisë, ndërkohë që policia dhe grupi hetimor kanë shkuar menjëherë në vendngjarje për të përcaktuar shkaqet e këtij aksidenti.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy