Aksident në Milot- Thumanë/ Makina përplaset më trafikndarësen, në gjendje të rëndë shoferi

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident në Milot- Thumanë/ Makina përplaset më trafikndarësen, në gjendje të rëndë shoferi

Një i plagosur ka mbetur si pasojë e një aksidenti në orët e para të mëngjesit të kësaj të diele në autostradën Milot-Thumanë.

Përplasja ka ndodhur në afërsi të Fushë Gjormit në Kurbin.

Advertisement

Aksidenti dyshohet se është shkaktuar si pasojë e humbjes së kontrollit nga drjetuesi i mjetit i cili është dërguar në spital me plagë të rënda.

Siç shihet edhe në foto automjeti është shkatërruar pothuajse ploteësisht.

Advertisement

Në vendin e ngjarjes ka mëbrritur policia dhe grupi hetimor për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy