Aksident në Vlorë/ Drejtuesi i mjetit humb kontrollin, të moshuarit përfundojnë në kanal

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident në Vlorë/ Drejtuesi i mjetit humb kontrollin, të moshuarit përfundojnë në kanal

Një tjetër aksident është regjistruar këtë të hënë. Një çift të moshuarish që po iknin drejt Vlorës janë aksidentuar. Raportohet se drejtuesi i mjetit tip “Hunday” ka humbur kontrollin dhe si pasojë ka përfunduar në kanalin buzë rrugës.

 

Dy të moshuarit janë plagosur dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve të spitalit të Vlorës.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy