Aksidenti tragjik në Bullgari/ Publikohen pamjet 3D, si ndodhi përplasja e autobusit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksidenti tragjik në Bullgari/ Publikohen pamjet 3D, si ndodhi përplasja e autobusit

Publikohet video 3D, e aksidentit tragjik në Bullgari, ku humbën jetën 46 persona dhe u plagosën 7 të tjerë

Në pamjet e publikuara nga mediat e vendit fqinj, shihet se si autobusi fillimisht përplaset me bordurën anësore, ndërsa më pas, ndodh një tjetër përplasje në anë tjetër të rrugës.

Sipas projeksionit, kjo përplasje ka rezultuar fatale, pasi mjeti është përfshirë në flakë duke i marrë jetën kështu dhjetëra pasagjerëve.

Advertisement

Kujtojmë se ngjarja e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së martës, ku autobusi që po kthehej nga Turqia me turistë kryesisht nga Maqedonia e Veriut, u përplas dhe shkaktoi një tragjedi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy