Aksidenti tragjik në Bullgari, reagon e revoltuar këngëtarja: Turp! Shqipëria asnjë ditë zi

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksidenti tragjik në Bullgari, reagon e revoltuar këngëtarja: Turp! Shqipëria asnjë ditë zi

Bullgaria, Maqedonia e Veriut dhe Kosova kanë shpallur ditë zie në shenjë solidarizimi dhe nderimi të 46 shqiptarëve të Maqedonisë së Veriut, të cilët humbën jetën tragjikisht në aksident.

Këngëtarja Besa Kokëdhima është shprehur e revoltuar me shtetin shqiptar, i cili nuk ka marrë një vendim të tillë, duke e cilësuar një veprim të turpshëm.

Advertisement

“46 bashkëkombas humbën jetën. Bullgaria, Maqedonia e Veriut & Kosova kanë shpallur ditë zie. Po shteti amë? Turp”, u shpreh Kokëdhima.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy