Alibeaj “zbarkon” në Ballsh/ Takim me strukturat drejtuese të desës së PD

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Alibeaj “zbarkon” në Ballsh/ Takim me strukturat drejtuese të desës së PD

Kryetari në detyrë i Partisë Demokratike, njëkohësisht kryetari i Grupit Parlamentar të PD, Enkelejd Alibeaj, zhvilloi sot një takim me strukturar drejtuese të degës së PD, Mallakastër, takim i zhvilluar në qytetin e Ballshit.

Ai ka zgjedhur pikërisht këtë qytet, si startin e takimeve që do zhvillojë me demokratët në të gjithë Shqipërinë në ditët dhe javët në vijim.

Advertisement

Alibeaj “zbarkon” në Ballsh/ Takim me strukturat drejtuese të desës së PD

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy