Bëni Like Struga.info në Facebook


Ankth për fatin e 26-vjeçarit Mateo Lika; kërkime dëshpëruese në lumin Seman, dyshohet se ra me makinë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ankth për fatin e 26-vjeçarit Mateo Lika; kërkime dëshpëruese në lumin Seman, dyshohet se ra me makinë

Fati i 26-vjeçarit Mateo Lika vijon të mbetet mister.

 

Edhe këtë të martë, forcat renea së bashku me policinë e fierit po ushtrojnë kontrolle në lumin Seman dhe zonat përreth pasi dyshojnë se automjeti tip “Golf” që i riu kishte marrë me qira, mund të ketë rënë në ujë.

 

Advertisement

Ndërkohë kontrolle po kryhen dhe nga ajri me dron.

 

Por nuk përjashtohet as mundësia që 26-vjeçari pas përplasjes me parmakët e Urës së Mbrostarit të jetë larguar nga aty.

 

Advertisement

Ngjarja ndodhi orët e para të mëngjesit të së dielës, ndërsa telefoni i 26-vjeçarit Mateo Lika vijon të jetë i fikur prej kësaj dite.

 

Ende mister fati i 26 vjecarit

 

Advertisement

Vijojne kerkimet ne lumin Seman, kontrolle edhe nga ajri me dron.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy