Bëni Like Struga.info në Facebook


Arrestohet për armë dhe drogë/ Mirditë, Elidjon Gjoka ishte i shpallur në kërkim

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Arrestohet për armë dhe drogë/ Mirditë, Elidjon Gjoka ishte i shpallur në kërkim

Policia e Lezhës ka arrestuar një person i cili prej afro një viti ishte i shpallur në kërkim.

 

Në pranga ka rënë 34-vjeçari Elidjon Gjoka.

 

Advertisement

Ky i fundit ishte fshehur në një banesë në Mirditë në momentin që u kap nga efektivet.

 

Gjoka akuzohet për armëmbajtje pa leje dhe për trafik droge. Në shkurt të vitit të kaluar Gjykata e Lezhës kishte caktuar masën e sigurisë arrest me burg për të riun.

 

Advertisement

Një vit më parë, policia gjeti në makinën e tij armë dhe kokainë, por ai vetë kishte mundur të largohej.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy