ARRSH për situatën e rrugëve: Ja akset ku ka patur probleme dhe po punohet për pastrim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ARRSH ka dhënë njoftim zyrtar lidhur me gjendjen e akseve kombëtare nga veriu në jug.

Gjatë natës, në Kukës dhe Tropojë ka pasur reshje bore. Mirëpo, tani qarkullimi vazhdon normalisht.

Në aksin Elbasan-Librazhd ka patur rënie intertesh, por qarkullimi tashmë bëhet me dy kalime.

Ndërkohë, në Berat-Çorovodë dhe Strelcë-Moglicë qarkullimi vijon normalisht, teksa po punohet për pastrimin e plotë të të gjitha akseve.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2020 Struga.info | Privacy policy