Automatik në ndërtesë, pranga 25-vjeçarit në Gjirokastër

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Arrestohet një 25-vjeçar në Gjirokaster pasi iu gjet armë në ambjentin qe kishte ne perdorim.

 

I riu me iniciale A.Ll, banues ne Lazarat u prangos ne flagrance në kuader te operacionit “Sopoti”.

Gjatë kontrollit të ushtruar nga shërbimet e Policisë, në një ambient që ai kishte në përdorim, u gjet dhe u sekuestrua në cilësinë e provës materiale një armë zjarri automatik.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy