Kapet me automatik dhe fishekë luftarakë/ Arrestohet 36-vjeçari në Tiranë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Kapet me automatik dhe fishekë luftarakë/ Arrestohet 36-vjeçari në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar e një 36-vjeçar pasi është kapur me armë zjarri.

 

Në kuadër të operacionit “Koordinimi”,  u vu në pranga shtetasi: – A. M., 36 vjeç, banues në Tiranë. Në vijim të veprimeve, gjatë kontrollit të ambienteve në pronësi të tij, shërbimet e Policisë kanë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale një armë zjarri automatik dhe fishekë luftarakë.

 

Advertisement

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy