Balla përshëndet operacionin antikanabis, ku u asgjesuan 6210 bimë narkotike: Presim më shumë goditje si këto

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Balla përshëndet operacionin antikanabis, ku u asgjesuan 6210 bimë narkotike: Presim më shumë goditje si këto

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka përshëndetur operacionin antikanabis të Policisë së Shtetit mbrëmjen e djeshme, ku u asgjesuan 6210 bimë narkotike. ne disa zona te vendit.

 

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Balla deklaron se operacioni për goditjet e mbrëmshme kundër kultivimit të bimëve narkotike u shtri në Shkodër, Malësi e Madhe, Vau i Dejës Lezhë dhe Krujë.

 

Advertisement

Gjithashtu ministri Balla thekson se pret më shumë goditje kundër kultivimit të narkotikëve.

 

Postimi i plotë i Taulant Ballës:

Përgëzime Policisë së Shtetit👮👮‍♂️ për goditjet e mbrëmshme kundër kultivimit të bimëve narkotike në Shkodër, Malësi e Madhe, Vau i Dejës, Lezhë dhe Krujë, ku janë asgjësuar 6210 bimë narkotike. Presim më shumë goditje si këto👊👏

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy