“Basha ik”/ Mbështetësit e Berishës “shpërthejnë” brenda selisë së PD

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Basha ik”/ Mbështetësit e Berishës “shpërthejnë” brenda selisë së PD

Mbështetësit e ish kryeministrit Sali Berisha kanë “shpërthyer” në brohorima “Basha ik” teksa janë futyr brenda selisë së PD.

 

Në këto moment kryedemokrati Lulzim Basha po zhvillohn një takim për raportimin e Grupit të Punës për zgjedhjet në FRPD.

 

Advertisement

Kujtojmë se Berisha ka shkuar në selinë blu i shoqëruar nga deputetë demokratë dhe anëtarë të Komisionit të rithemelimit të PD i konstituuar në Kuvendin e 11 dhjetorit.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy