“Basha qante dhe me ulej në gjunjë”/ PD i përgjigjet “flakë për flakë” Metës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Basha qante dhe me ulej në gjunjë”/ PD i përgjigjet “flakë për flakë” Metës

Partia Demokratike i është përgjigjur menjëherë deklaratave dhe akuizave të forta të presidentit Ilir Meta ndaj kryetarit të PD, Lulzim Basha.

Sipas reagimit të PD, Meta, përmes diversionit dhe mashtrimeve, po tenton të përçajë Partinë Demokratike.

“Përmes diversionit dhe mashtrimeve, mjetet e tij të zakonshme, Meta tenton të përçajë Partinë Demokratike. Demokratët e njohin mirë atë, ia dinë bëmat dhe gjëmat, se si e përdori pushtetin në kurriz të tyre dhe asnjë përpjekje e ulët për përçarje nuk do t’i funksionojë. Ne demokratët nuk i kemi asnjë borxh dhe nuk ia zgjidhim dot hallet e tij”, thuhet në reagimin e PD.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy