Basha shkon në Lezhë, mbledh një grup të ngushtë demokratësh

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Basha shkon në Lezhë, mbledh një grup të ngushtë demokratësh

Ish-kreu i Partise Demokratike, Lulzim Basha vijon takimet me mbështetësit e tij demokratë.

 

Kësaj radhe, ai ka udhëtuar drejt Lezhës, ku ka zhvilluar një takim me strukturat e PD-së.

 

Advertisement

Të pranishëm në këtë mbledhje ishin drejtues, ish-drejtues dhe përfaqësues lokal të kësaj force politike.

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy