Begaj dekreton shkarkimin e ministrave dhe emërimin e të rinjve në detyrë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Begaj dekreton shkarkimin e ministrave dhe emërimin e të rinjve në detyrë

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj dekreton shkarkimin e ministrave që largohen nga detyra, dhe njëkohësisht emërimin në detyrë të ministrave të rinj.

 

Vijon…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy