Begaj përgëzon policinë për megaoperacionin: Garanton sigurinë e shkollave

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Begaj përgëzon policinë për megaoperacionin: Garanton sigurinë e shkollave

Presidenti Barjam Begaj ka përgëzuar Policinë e Shtetit për megaoperacionin e antidrogës “Tempulli”.

 

Në një postim në rrjetet sociale begaj thotë se Angazhmi i policisë dhe rezultati i shkëlqyer i këtij operacioni garanton më shumë siguri publike pranë shkollave.

 

Advertisement

“Përgëzime policisë së shtetit për profesionalizmin dhe përkushtimin në realizimin me sukses të Megaoperacionit “Tempulli”! Angazhmi i policisë dhe rezultati i shkëlqyer i këtij operacioni garanton më shumë siguri publike pranë shkollave.”, shkruan Begaj.

Në kuadër të megaoperacionit “Tempulli” u shkatërruan 23 rrjete kriminale dhe kanë rënë në pranga 233 shpërndarësve të drogës.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy