Bëri babain për spital/ Arrestohen 41 vjeçari në Vlorë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një 41 vjeçar në Vlorë është arrestuar nga policia, pasi ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij.

 

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Nartë, ndërsa në pranga ka rënë shtetasi me iniciale J.S.

 

Advertisement

Babai i këtij të fundit, për shkak të dëmtimeve të shumta që ka marrë ndodhet në spitalin e Vlorës, nën kujdesin e mjekëve.

 

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Vlorë arrestuan në flagrancë shtetasin J. S., 41 vjeç, banues në fshatin Nartë, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj babit të tij, i cili si pasojë e dëmtimeve të marra, ndodhet nën kujdesin mjekësor, në spitalin e Vlorës.

 

Advertisement

Po nga këta specialistë u referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjëndje të lirë për shtetasin E. M., 47 vjeç, banues në Vlorë, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.

 

Materialet procedurale iu referuan Prokuorisë, për veprime të mëtejshme.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy