Berisha takon kreun e komanduar të PD, Alibeaj

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Berisha takon kreun e komanduar të PD, Alibeaj

Pas mbledhjes me Komisionin e Rithemelimit ne zyrat e selise blu, Berisha zhvilloi nje bashkebisedim me gazetaret ku konfirmoi vendimin per te kandiduar per kreun e partise.

Me pas, lideri historik i selise blu u takua ne kryetarin e komanduar te Partise Demokratike Enkelejd Alibeaj.

Selia blu aktualisht eshte e ndare mes Komisinit te Rithemelimit drejtuar nga Berisha dhe ne anen tjeter nga deputetet qe deri pak kohe me pare ishin mbeshtetesit e Lulzim Bashes.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy