Bie në kontakt me rrymën elektrike në shtëpi/ Humb jetën e moshuara në Durrës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Bie në kontakt me rrymën elektrike në shtëpi/ Humb jetën e moshuara në Durrës

Një e moshur rreth 70-vjeçe ka humbur jetën në Durrës.

 

Sipas policisë, të moshuarën me iniciale D.G e ka zënë korenti.

 

Advertisement

Durrës/Informacion paraprak

 

Rreth orës 09:40, në Shkallnur, Durrës, shtetasja D. G., 70 vjeçe, dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, në banesë, dhe për pasojë ka humbur jetën.   

 

Advertisement

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy