“Çmenduria” e Noizyt: Kam udhëtuar nē 6 shtete brenda 24 orëve

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Çmenduria” e Noizyt: Kam udhëtuar nē 6 shtete brenda 24 orëve

Noizy ishte një nga të ftuarit speciale tē emisionit “Jonida’s Room” nē Vizion Plus. Kengetari i njohur rrefeu impresionet e tij per 2021 dhe planet për vitin 2022.

Në bisedën me Jonida Maliqin, ai tregoi edhe me shume per pasionin e tij për udhëtimet, duke zbuluar edhe nje histori të veçante.

Noizy tha se kishte udhëtuar në 6 vende të ndryshme të botës brenda 24 orëve per shkak te axhendes se tij te koncerteve.

“Më ka qëlluar që për 24 orë të jem në 6 shtete, kam qenë në Malmo, kam marrë trenin deri në Danimarkë, pastaj nga aty në Austri, Kosovë, Shqipëri dhe në 6 mëngjesit kam mbërritur në Itali”, rrefeu reperi i njohur shqiptar.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy