Detaje nga ngjarja e çiftit që u hodhën nga ballkoni në New York/ Hetuesit gjejnë shenja në banesë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Detaje nga ngjarja e çiftit që u hodhën nga ballkoni në New York/ Hetuesit gjejnë shenja në banesë

Një ngjarje e rëndë ka tronditur para pak ditësh opinionin publik, teksa u bë me dije për mediat se Florind Belliu dhe bashkëshortja e tij Ornela Shehi humbën jetën pasi ranë nga kati i 6-të i pallatit ku jetonin.

Hetuesit amerikanë po hetojnë nëse ka pasur ndonjë konflikt përpara se aktori shqiptar dhe gruaja e tij të vdisnin në lagjen Bronx të Neë York.

Advertisement

Një burim ka treguar për median amerikane “New York Post” se në apartamentin kishte shenja që tregonin se jeta e çiftit nuk ishte e gjitha harmoni, dhe ata nuk vendosën papritur të linin fëmijët e tyre dhe t’I jepnin fund jetës në mënyrë tragjike.

Advertisement

Një shënim vetëvrasjeje nuk u la pas, sipas burimit. Autoritetet janë duke pritur për rezultatet e autopsisë për të përcaktuar nëse Shehi ka pësuar ndonjë lëndim në trup.

Advertisement

Deri tani mjekësia ligjore e qytetit nuk ka marrë një vendim për të përcaktuar shkakun e vdekjes së Ornela Shehit dhe as të Florind Belliut. Pamjet e publikuara tregojnë momentin kur 28-vjeçarja bie e para nga kati i gjashtë i ndërtesës më pas edhe 35-vjeçari Belliu.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy