Dhëndri masakron me thikë vjehrrin dhe kunatin në Vlorë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një sherr Brenda familjes coi në plagosjen e dy personave në Vlorë mbrëmjen e kësaj të diele.

 

Xhevdet Braushi, 62 vjeç dhe djali i tij Albion Braushi, 30 vjeç, janë plagosur pas një sherri me thika me dhëndrin e tyre me iniciale R.K.

Ngjarja ndodhi në lagjen “Çole”.

Advertisement

 

Mësohet se  Xhevdet Braushi është jashtë rrezikut për jetën ndërsa djali i tij ndodhet në gjendje kritike.

 

Dy të plagosurit janë gjetur në trotuar nga banorët e zonës para se të dërgoheshin në në spital.

Advertisement

 

Autori I ngjarjes, shtetasi me iniciale R.K është shpallur në kërkim.

Share.

Leave A Reply

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy