Bëni Like Struga.info në Facebook


Digjet një anije tregtare në Durrës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Digjet një anije tregtare në Durrës

Përfshihet nga flakët një anije tregtare në Durrës.

 

Zjarri ka rënë në bordin e një anije tregtare që ndodhet në radën e Portit të Durrësit.

 

Advertisement

Ende nuk ka të dhëna te detajuara për ngjarjen.

 

Ndërkohë  autoritet detare dhe shërbimi hidrografik, po bëjnë të mundur operacionin e shpëtimit në det.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy