“Do të të publikoj fotot intime”, arrestohet vlonjati që kërcënonte 38-vjeçaren

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Do të të publikoj fotot intime”, arrestohet vlonjati që kërcënonte 38-vjeçaren

Një 21-vjeçar është arrestuar nga policia e Vlorës pasi akuzohet se ka përndjekur dhe kanosur nëpërmejt telefonit një 38-vjeçare.

“Pas kallëzimit nga një 38-vjeçare se një shtetas i kishte shkaktuar ankth dhe pasiguri, pasi e kishte përndjekur dhe e kanoste se do të publikonte disa foto intime të saj, policia ka arrestuarshtetasin G. M., 21 vjeç, banues në Vlorë”, thuhet në njoftim.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Vlorë, për veprime të mëtejshme.  /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy