E FUNDIT/ Aksion i madh për inceneratorët, disa të arrestuar

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Disa persona janë arrestuar nga SPAK, krimi ekonomik dhe BKH në kuadër të çëshjes së inceneratorëve.

 

Vijon…

 

Advertisement

 

 

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy