E përplasi makina në Berat dhe përfundoi poshtë rrotave/ Ndërron jetë në spital i moshuari (EMRI)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
E përplasi makina në Berat dhe përfundoi poshtë rrotave/ Ndërron jetë në spital i moshuari (EMRI)

Ka ndërruar jetë në spitalin e Beratit Agron Toska, i cili u përplas nga makina ditën e sotme, teksa ishte duke udhëtuar me biçikletë.

 

I moshuari është hedhur fillimsht mbi kofanon e mjetit dhe më pas ka përfunduar poshtë rrotave të makinës.Është dashur ndërhyrja e forcave zjarrëfikëse për të nxjerrë të moshuarin nga poshtë makinës,ku përfundoi pas përplasjes së rëndë.

 

Advertisement

Agron Toska u transportua menjëherë në spital, por për shkak të plagëve të marra fatkeqësisht nuk arritit të mbijetonte.

 

Ndërkohë që policia ka shoqëruar në komisariat drejtuesin e mjetit  tip Fuiristradë Tuareg Arlind Muçogllava.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy