Bëni Like Struga.info në Facebook


E rëndë në Tiranë/ 63-vjeçari vret veten me çifte në banesë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
E rëndë në Tiranë/ 63-vjeçari vret veten me çifte në banesë

Një 63-vjeçar është vetëvrarë me çifte në banesën e tij.

 

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Prush mbrëmjen e sotme.

 

Advertisement

Policia njofton se po punohet për zbardhjen e shkaqeve që çuan 63-vjeçarin me iniciale B.B drejt këtij akti të rëndë.

 

Tiranë/Informacion paraprak

 

Advertisement

Më datë 19.01.2023, në Prush, Gropaj, dyshohet se është vetëvrarë, me çifte, në banesën e tij, shtetasi B. B., 63 vjeç.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy