Ekskluzive/ Vizion Plus zbulon identitetin e rusëve që sulmuan ushtarët shqiptarë në Gramsh

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ekskluzive/ Vizion Plus zbulon identitetin e rusëve që sulmuan ushtarët shqiptarë në Gramsh

Vizion Plus zbardh identitetin e dy prej tre rusëve të arrestuar pas ngjarjes së rëndë në Gramsh ku u sulmuan dy ushtarë shqiptare.

 

Ne fotot e siguruara eksluzivisht nga Vizion Plus, ruset e arrestuar per sulmin jane nje grua dhe nje burre.

 

Advertisement

Svetlana Timofoeva 33 vjeçe dhe Mikhail Zorin 23 vjeç jane ruset qe u kapen pasi hodhen lende kimike drejt ushtareve tane ne uzinen ushtarake te Gramshit.

 

Ushtaret tane ndodhen ne spital per ndihme mjekesore.

 

Advertisement

 

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy