EMRAT/ Gjykata e Vlorës ë në burg 12 nga të arrestuarit e operacionit antidrogë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
EMRAT/ Gjykata e Vlorës ë në burg 12 nga të arrestuarit e operacionit antidrogë

Gjykata e Vlorës ka caktuar masën “arrest me burg” për të arrestuarit gjatë operacionit antidrogë ‘Tempulli’. Masa “arrest me burg” u caktua për Eduart Ahmeti, Idlir Omeri, Bebeto Basha, Julian Shabani, Klajdi Muça, Ari Myrtaj, Lisandro Murati, Gerand Nebiu, Jurgen Breshani dhe Arient Dapaj.

 

Të arrestuarit janë pjesë e operacionit mbarëkombëtar antidrogë, ku u vunë në pranga të gjithë të dyshuarit për shit-blerje lëndësh narkotike.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy