Emrat-Zbulohet një depo për modifikim armësh në Tiranë, arrestohen dy persona

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Policia e Tiranës ka zbuluar një depo që merrej me modifikimin e armëve të zjarrit në zonën e Yzberishtit.

 

Nga operacioni i policisë janë sekuestruar një sasi armësh dhe municionesh luftarake, ndërsa në pranga kanë rëndë dy persona Elvis Bakllai, 30 vjeç dhe Dorian Kalo, 45 vjeç, për mbajtjen dhe prodhimin e armëve të zjarri.

 

Advertisement

vijon….

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy